


Герморюкзак Diamond Rip-Stop Tramp TRA-256 25 л Olive (N007168)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Герморюкзак Diamond Rip-Stop Tramp TRA-256 25 л
Герморюкзак Tramp Diamond Rip-stop Легкий водонепроникний транспортний герморюкзак із посиленого поліестеру.
Рюкзак стискається до бажаного розміру за допомогою скручування замка. Призначений для перенесення вантажів легкої та середньої важкості. Захистить речі від пошкоджень та вологи під час походу.
Стійкий до зносу легкий поліамідний матеріал, посилений вплетенням міцнішої нитки за спеціальною технологією Rip Stop, має дуже високий опір на розрив при збереженні малої ваги. Поліуретанове покриття з високою водонепроникністю забезпечує непопадання води всередину
Особливості:
- Комфортні анатомічні лямки
- Додаткова зовнішня кишенька для дрібниць із гідроізольованою блискавкою
- 2 варіанти закриття рюкзака - верхнє, системи RollProff та бічне за допомогою компресійних стяжок
- Додаткові бокові компресійні стяжки (для зменшення об'єму рюкзака)
- 2 пластикові кільця для кріплення або підвіски рюкзака
Характеристики:
- Призначення: Для велотуризму, Для пішого та гірського туризму, водний туризм, риболовля, полювання, прогулянки у мокрому лісі.
- Гермомішок із надлегкої армованої тканини.
- Матеріал: PVC Diamond Rip-Stop
- Розміри: 43х19х2 см
- Водонепроникний
- Регулювання плечових лямок по вертикалі
- Проклеєні шви
- Посилене дно
- Система закривання RollProff
- Об'єм, л: 25
- Вага, м: 370
- Колір: Оливковий
Комплектація:
- Герморюкзак
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.37 кг |
| Об`єм | 25 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Оливковий |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Особливості мішка | Зовнішня ручка |
| Розміри | |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.37 |
| Вид | М'який |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал | PVC Diamond Rip-Stop |
| Призначення | Для велотуризму, Для пішого та гірського туризму |
| Наявність поясного ременя | Немає |
| Об'єм рюкзака | 25 літрів |
| Розмір | 43x19x2 см |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Так |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Рюкзаки |
- Ціна: 1 260 ₴

