-10%




Герморюкзак Diamond Rip-Stop Tramp TRA-257 40 л Olive (N008912)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Герморюкзак Diamond Rip-Stop Tramp TRA-257 40 л Olive
Герморюкзак Tramp Diamond Rip-stop
Легкий водонепроникний транспортний герморюкзак з посиленого поліестеру.
Рюкзак стискається до бажаного розміру за допомогою замка скручування. Преднозначен для перенесення вантажів слегкой і середньої тяжкості. Призначення: спалавы, водний туризм, риболовля, полювання, прогулянки в мокрому лісі.
Особливості:
- Комфортні анатомічні лямки
- Додатковий зовнішній кишеню для дрібниць з гидроизолированной блискавкою
- 2 варіанти закриття рюкзака — верхнє, ситеми RollProff і бічне за допомогою компресійних стяжок
- Додаткові бічні компресионные стяжки (для зменшення об'єму рюкзака)
- 2 пластикові кільця для кріплення або підвіски рюкзака
Характеристики:
- Об'єм 40 л
- Вид М'який
- Призначення Для велотуризму Для пішого та гірського туризму
- Матеріал Pvc Diamond Rip-Stop
- Розміри 49х23х2 см
- Тип Гермомешки - Рюкзаки
- Сумісність з питною системою Немає
- Вага 0.44 кг
- Наявність поясного ременя Немає
- Регулювання плечових лямок по вертикалі Є
- Країна реєстрації бренду Естонія
- Країна-виробник товару Китай
-
Комплектація:
- Герморюкзак
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.44 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 40 л |
| Колір | Оливковий |
| Стан | Новий |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Особливості мішка | Зовнішня ручка |
| Розміри | |
| Висота | 49 см |
| Ширина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.44 |
| Вид | М'який |
| Гарантія | 14 днів |
| Призначення | Для велотуризму, Для пішого та гірського туризму |
| Наявність поясного ременя | Немає |
| Об'єм рюкзака | 40 літрів |
| Розмір | 49х23х2 см |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Так |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Рюкзаки |
- Ціна: 1 309 ₴

