-10%




Гермосумка Pvc Tramp TRA-204 40 л (Niz12795)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гермосумка Pvc Tramp TRA-204 40 л
Транспортна гермосумка Tramp 40 л з сверхкрепкой тканини.
Характеристики:
- Об'єм 40 л
- Вид М'який
- Призначення: Для пішого та гірського туризму
- Матеріал: ПВХ
- Розміри 12.7 x 18.4 см
- Тип: Гермомешки
- Сумісність з питною системою Немає
- Наявність поясного ременя Немає
- Регулювання плечових лямок по вертикалі Немає
- Країна реєстрації бренду Естонія
- Країна-виробник товару Китай
-
Комплектація:
- Гермосумка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.7 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Об`єм | 40 л |
| Стан | Новий |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 127 см |
| Ширина | 184 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.7 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | М'який |
| Призначення | Для пішого та гірського туризму |
| Наявність поясного ременя | Немає |
| Об'єм рюкзака | 40 літрів |
| Розмір | 12.7 x 18.4 см |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Немає |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Тип | Гермомешки |
- Ціна: 1 180 ₴

