-10%


Гермосумка Pvc Tramp TRA-205 60 л (Niz12796)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гермосумка Pvc Tramp TRA-205 60 л
Транспортна гермосумка Tramp 60 л з сверхкрепкой тканини.
Характеристики:
- Об'єм 60 л
- Вид М'який
- Призначення: Для пішого та гірського туризму
- Матеріал: ПВХ
- Тип: Гермомешки
- Сумісність з питною системою Немає
- Наявність поясного ременя Немає
- Регулювання плечових лямок по вертикалі Немає
- Країна реєстрації бренду Естонія
- Країна-виробник товару Китай
-
Комплектація:
- Гермосумка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Об`єм | 60 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1 |
| Вид | М'який |
| Гарантія | 14 днів |
| Призначення | Для пішого та гірського туризму |
| Наявність поясного ременя | Немає |
| Розмір | Довжина: 70 см, Діаметр боковини: 25 см, Вшитий тубус: 25 см |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Немає |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Гермомешки |
- Ціна: 1 322 ₴

