


Гермомешок Nylon Pvc Tramp TRA-105 90 л Red (N113049)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гермомешок Nylon Pvc Tramp TRA-105 90 л Red
Гермомешок Tramp 90 л - компактний гермомешок на 90 літрів може не тільки зберегти ваші речі в сухості, але і виконувати функції подушки або сидіння, якщо наповнити його м'якими речами.
Ваші речі завжди залишаться сухими усередині нього навіть в самих несприятливих умовах.
Його можна брати з собою в човен, на борт власного судна, в каное, під час подорожі на автомобілі, мотоциклі або снігоході.
Ви зможете швидко і легко знайти свою річ всередині цієї водонепроникною ємності.
Особливості:
- Він виготовлений з надміцного нейлону.
- Гермомешкок PVC Tramp володіє абсолютною водостійкістю, довговічністю, стійкістю до сонячного світла і високих температур (до 60С).
- Оснащені зручною системою перенесення у вигляді 2 лямок для транспортування на спині.
- Легко закривається - засувка фастекс.
Характеристики:
- Обсяг - 90 л
- Вид - М'який
- Призначення - Для велотуризму, Для пішого та гірського туризму
- Матеріал - 190T Nylon Pvc
- Тип - Гермомешки
- Сумісність з питною системою - Немає
- Наявність поясного ременя - Немає
- Регулювання плечових лямок по вертикалі - Немає
Комплектація:
- Гермомешок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.39 кг |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 90 л |
| Стан | Новий |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 130 см |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.39 |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | М'який |
| Призначення | Для велотуризму, Для пішого та гірського туризму |
| Наявність поясного ременя | Немає |
| Об'єм рюкзака | 90 літрів |
| Розміри | 33 х 120 |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Немає |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Гермомешки |
- Ціна: 995 ₴

