-11%




Гермомешок Pvc Tramp TRA-067 20 л Orange (N113051)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гермомешок Pvc Tramp TRA-067 20 л Orange
Гермомешок объемом 20 л изготовлен из поливинилхлорида (ПВХ), который устойчив к перепадам температур и воздействию механического фактора. Оснащен двумя съемными стропами-лямками для переноски на спине.Идеально подходит для рыбалки, охоты, водного туризма или отдыха на воде.
Характеристики:
- Объем - 20 л
- Вид - Мягкий
- Назначение - Для велотуризма, Для пешего и горного туризма
- Материал - ПВХ
- Тип - Гермомешки
- Совместимость с питьевой системой - Нет
- Наличие поясного ремня - Нет
- Регулировка плечевых лямок по вертикали - Нет
Комплектація:
- Гермомешок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Висота | 66 см |
| Ширина | 23.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.46 |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | М'який |
| Призначення | Для велотуризму, Для пішого та гірського туризму |
| Наявність поясного ременя | Немає |
| Об'єм рюкзака | 20 літрів |
| Розміри | 23,5 х 66 см |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Немає |
| Сумісність з питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Гермомешки |
- Ціна: 671 ₴

