

Крісло коропове Tramp Fisherman Ultra TRF-041 (N113236)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Крісло коропове Tramp Fisherman Ultra TRF-041
Крісло Tramp Fisherman Ultra — крісло, зручно для відпочинку, легко складається і займає мінімум місця при транспортуванні. Спинка вкрита неопреном. Регульовані ніжки, підставою збільшеної площі.
Кресло имеет прочную и устойчивую конструкцию, легко складывается и раскладывается, занимает минимум места при транспортировке. Оно удобно для отдыха, имеет регулируемые ножки с увеличенным по площади основанием, поэтому устойчиво даже на песке. Выдерживает значительную нагрузку благодаря прочному стальному каркасу. Изготовлено кресло из плотного износоустойчивого полиэстера, а спинка покрыта неопреном. Компактность позволяет брать это портативное кресло с собой куда угодно. Кресло может использоваться практически в любых погодных условиях.
Характеристики:
- Две пары регулируемых по высоте ножек
- Спинка вкрита неопреном
- Ніжки збільшеної площі
- Максимальна вага: 150 кг
Розмір:
- сидіння: 48 х 42 см
- висота спинки 60 см
Комплектація:
- Крісло коропове
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.8 кг |
| Висота сидіння стільця | 320 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 420 мм |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Сірий |
| Ширина стільця | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.8 |
| Габарити упаковки | 72 x 15 x 54 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина | 480 |
| Розміри | Сидіння: 48 x 42 см, Спінка: 60 см, У складеному вигляді 72 x 15 x 54 см |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 420 |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Крісла |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
- Ціна: 5 179 ₴

