-9%




Кресло кемпинговое Tramp Standart TRF-037 (N113240)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кресло кемпинговое Tramp Standart TRF-037
Кресло Tramp Standart TRF-037 классическое легкое складное кемпинговое кресло.
Сидение из прочной усиленной ткани, покрытой PVC для большей влагоустойчивости. Широкие подлокотники с вшитой подставкой под напитки. Кресло легко складывается по принципу «трости» и упаковывается в транспортный чехол. Занимает минимум места при транспортировке
Характеристики:
- Размер сиденья: 60 х 48 х 42 см
- Размер спинки: 58 х 47 см
- Материал: сталь, Polyester Oxford 600D PVC
- Вес: 4,5 кг
- Допустимая нагрузка: 90 кг.
Комплектация:
- Крісло кемпинговое
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 580 мм |
| Глибина стільця | 600 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Крісла |
| Максимальне навантаження | 90 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Розмір | 60 х 48 х 42 |
- Ціна: 2 259 ₴

