



Рибальське крісло Tramp Nemo TRF-054 з обвісами (N008932)
Рибальське крісло Tramp Nemo TRF-054 з обвісами
Крісло Tramp Nemo - рибальське крісло з обважуваннями. Має регульований нахил спинки, ніжки з можливістю незалежного регулювання висоти і широкими опорами. Спеціальне рибальське крісло оснащене портативним столиком з регульованою висотою під монтаж і розкладання дрібних аксесуарів для риболовлі, а так само держателем вудок з регульованим кутом нахилу і регулюванням висоти.
Крісло виконане з міцної вологостійкої тканини. Крісло обладнане телескопічними ніжками, завдяки яким крісло легко можна встановити практично на будь нерівній поверхні. На ніжках продумані широкі наконечники, що запобігають вдавлення ніжок у м'який грунт і занурення в пісок при навантаженні.
Характеристики:
- Додатковий обвіс крісла: маленький монтажний столик і тримач для вудок
- Регульований кут нахилу спинки
- Регульовані по висоті ніжки
- Опори ніжок збільшеної площі
- Крісло упаковується в тканинний чохол
- Матеріал тканини: поліестер 600D
- Матеріал каркаса: сталь
- Розмір сидіння: 54 х 48 см
- Висота спинки: 57 см
- Висота від підлоги до сидіння: 36-45 см
- Вага: 12.6 кг
- Допустиме навантаження: 120 кг
Комплектація:
- Рибальське крісло
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 12.6 кг |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 570 мм |
| Глибина стільця | 540 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 12.6 |
| Габарити упаковки | 83 x 67 x 22 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Крісла |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Розмір | 54 х 36/45 х 57 см |
- Ціна: 10 442 ₴

