




Коропове крісло-трансформер Tramp Lounge TRF-055 (N008933)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коропове крісло-трансформер Tramp Lounge TRF-055
Крісло-трансформер Tramp Lounge TRF-055 - найкраще рішення для тих хто не може вибрати, що ж придбати – крісло або розкладачку?. Ви можете весь день ловити рибу комфортного крісла з широкою спинкою, а перед сном легко під'єднати до нього додатковий модуль і з комфортом провести ніч на великий зручною розкладачці. Модель зібрана на традионно міцної сталевої рами витримує вагу до 120 кг. Кут нахилу широкої і високої спинки можна просто відрегулювати.
Особливості :
- 2 в 1: крісло може трансормироваться в розкладачку
- Збільшена площа поверхні сидіння і висота спинки
- Регульований кут нахилу спинки.
- Регульовані по висоті ніжки.
- Опори ніжок збільшеної площі.
Характеристики:
- Матеріал тканини: поліестер 600D
- Матеріал каркаса: сталь
- Розміри: 200х63х26-34 см
- Вага: 10,7 кг
- Допустиме навантаження: 120 кг
Комплектація:
- Коропове крісло-трансформер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 10.7 кг |
| Висота сидіння стільця | 260 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 340 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 630 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10.7 |
| Габарити упаковки | 83 x 67 x 22 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 630 |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Крісла |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Розмір | 200х63х26-34 |
- Ціна: 7 012 ₴





