-5%


Коропова розкладачка Tramp Carp King TRF-029 (Niz12815)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коропова розкладачка Tramp Carp King TRF-029
Проста у використанні і дуже надійний (завдяки сталевому каркасу) коропова розкладушка, здатна витримати навантаження до 150 кг. Завдяки регульованим нахилом спинки модель може використовуватися і як коропова ліжко, і як рибальське крісло одночасно. Ніжки ліжка легко складаються і регулюються на необхідну висоту, мають хорошу стійкість на будь-якій поверхні. Матрац виконаний з стійкого до вологи та бруду міцного багатошарового поліестеру з покриттям PVC.
Особливості:
- Неопреновий підголівник.
- Регульований кут нахилу спинки.
- Дві пари регульованих по висоті ніжок.
- Ніжки збільшеної площі.
- Нижня частина розкладачки виконана з водонепроникного і матеріалу.
Характеристики:
- Розміри: Довжина: 197 см. Ширина: 71 см Висота: 28-40 см
- Матеріал: Polyester Oxford 600D PVC, неопрен
- Матеріал каркаса сталь,
- Розмір в упаковці: 72 х 18 х 75 см
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Вага: 7,6 кг.
Комплектація:
- Коропова розкладачка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Поліестерова тканина |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 7.6 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 1970 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 400 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 710 мм |
| Комплектація | |
| Подушка для відпочинку | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.6 |
| Габарити упаковки | 72 х 18 х 75 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Розкладачки |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Розмір | Довжина: 197 см , Висота: 28-40 см, Ширина: 71 см |
- Ціна: 7 086 ₴

