-9%








Монтажний столик Tramp TRF-056 для риболовлі (Niz12816)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монтажний столик Tramp TRF-056 для риболовлі
Монтажний Столик для риболовлі Tramp TRF-056 (алюміній) – оптимальне рішення для організованої та тривалої за часом риболовлі. Займає мало місця завдяки складаний конструкції ніжок. Ніжки при розкладанні надійно фіксуються міцними затискачами. Висота телескопічних ніжок регулюється, завдяки чому столик можна використовувати на нерівній поверхні прибережного грунту. Столик упаковується в щільний чохол з ручкою для перенесення
Особливості:
- Складна конструкція
- Регульовані по висоті телескопічні ніжки
- Чохол в комплекті
Характеристики:
- Матеріал: алюміній
- Розмір стільниці: 47 х 30,5 см
- Висота столика: 22-30 см
- Вага: 1,1 кг.
Комплектація:
- Монтажний столик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.1 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Столи |
| Максимальне навантаження | 20 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Розмір | 47 х 30,5 х 22-30 |
- Ціна: 2 104 ₴

