




Стілець складаний Tramp TRF-001 (N113250)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець складаний Tramp TRF-001
Директорський стілець Tramp TRF-001 - класичний складаний стілець жорсткої конструкції для зручного відпочинку за містом. Дуже стійка конструкція.
Характеристики:
- Розміри: 48*35*47/86 см
- Розмір у складеному вигляді 84,5*51*16,5 см
- Матеріал рами: Алюміній
- Діаметр рами: 25 мм
- Матеріал: 600D поліестер oxford двошаровий
- Вага: 2,3 кг
- Допустиме навантаження: 120 кг
Комплектація:
- Стілець складаний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота сидіння стільця | 440 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Глибина стільця | 580 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Дюралюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.3 |
| Габарити упаковки | 84,5*51*16,5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Стільці |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Розмір | 48*35*47/86 |
- Ціна: 3 069 ₴




