-9%










Складное кемпинговое кресло Tramp COMPACT TRF-060 (N008937)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складное кемпинговое кресло Tramp COMPACT TRF-060
Супер-легкое и компактное складное кемпинговое кресло Tramp COMPACT TRF-060 с весом всего 900 грамм!
Благодаря своему весу и размерам в сложенном состоянии это кресло вы можете не только возить в багажнике небольшого автомобиля но и носить в походном рюкзаке. Идеально подходит не только для кемпинга и отдыха на природе но и может быть захвачено с собой в туристический поход поскольку занимает минимум места в сложенном состоянии.
Особенности:
- Виготовлено з міцного поліестеру марки Оксфорд з поліуретановим просоченням.
- Каркас крісла з легкого і міцного авіаційного алюмінію Alu 6061, Alu 7075.
- Має комфортне глибоке сидіння.
- Максимальне навантаження до 100 кг
- Укомплектовано чохлом для транспортування.
- У складеному стані займає мінімум місця
Характеристики:
- Вага: 0,9 кг
- Матеріал: Ployester oxford fabric 600D PU coated
- Матеріал каркаса: Alu 6061, 7075
- Розмір в розкладеному стані: 50 х 48 х 68 див.
- Розмір в складеному стані: 44 х 12 х 8 див.
- Максимальне навантаження: 100 кг
Комплектація:
- Складное крісло кемпинговое
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 680 мм |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.9 |
| Габарити упаковки | 44 х 12 х 8 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Крісла |
| Максимальне навантаження | 100 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Розмір | 50 х 48 х 68 |
- Ціна: 2 181 ₴


