-9%










Складне кемпінгове крісло Tramp TRF-012 з регульованим нахилом спинки (Niz12826)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складне кемпінгове крісло Tramp TRF-012 з регульованим нахилом спинки
Крісло Tramp з регульованим нахилом спинки TRF-012 - комфортабельне крісло з підлокітниками. Каркас виконаний із міцної сталевої трубки. У ручці крісла є підсклянник.
Особливості:
- Спинка крісла має 3-х позиційний механізм регулювання.
- Крісло складається "парасолькою".
- Крісло упаковане в чохол.
Характеристики:
- Розміри: 60 х 55 х 51/107 см
- Матеріал рами: Сталь
- Матеріал: 600D Oxford Polyester
- Вага: 4 кг
- Допустиме навантаження: 90 кг
Комплектація:
- Складне кемпінгове крісло
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Висота сидіння стільця | 510 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1070 мм |
| Глибина стільця | 550 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Крісла |
| Максимальне навантаження | 90 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Розміри | 60 х 55 х 51/ 107 |
- Ціна: 2 873 ₴




