




Стіл складаний Tramp TRF-003 (Niz12822)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Стіл складний Tramp TRF-003
Tramp TRF-003 - чудовий розкладний столик, який стане незамінним на риболовлі, відпочинку на природі або на дачній ділянці. Взявши з собою на відпочинок цей зручний стіл, вам не доведеться обідати в незручній позі, сидячи на підстилці.
Стільниця виготовлена із міцного МДФ, а каркас із легкого алюмінію. Вага столу складає всього 4,2 кг, легко транспортується і не займе багато місця в багажнику автомобіля. У складеному стані стіл складається в зручний чохол. При установці столик фіксується у двох різних за висотою положеннях, що дуже зручно. Цей зручний складний столик стане незамінним атрибутом для рибалок, садівників та просто любителів відпочинку на свіжому повітрі.
Особливості:
- Універсальний стіл для заміського відпочинку
- Біла поверхня стільниці
- Тканинний чохол захищає від подряпин при перевезенні та зберіганні
Характеристики:
- Розмір: 120 х 60 х 54/70 см
- Максимальне навантаження, кг: 20
- Матеріал каркасу: Алюміній
- Вага: 4.2 кг
Комплектація:
- Стіл складаний
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 615 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 70 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 620 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.2 |
| Габарити упаковки | 64 х 64 х 8 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Столи |
| Максимальне навантаження | 20 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Розміри | 120 х 60 х 54/70 см |
- Ціна: 3 116 ₴

