




Кемпинговый стол Tramp Roll-120 TRF-064 (N113268)
Кемпинговый стол Tramp Roll-120 TRF-064
Складной стол с алюминиевой столешницей Tramp Roll-120 — популярний кемпинговый стол для небольшой компании, который быстро и легко раскладывается и собирается.
Надежность, прочность и долговечность этой модели обеспечивается надежной системой фиксации конструкции в нескольких точках.
Крестообразный каркас с дополнительными фиксаторами делает этот стол очень устойчивым.
Складывающаяся «гармошкой» столешница и складной каркас столика выполнены из легкого и прочного алюминия .
Стіл зручно складається в компактний чохол з двома відділеннями (для каркаса і для стільниці), з ручкою для перенесення.
Призначення:
- Для кемпінгу
- Відпочинку на природі
- Рибалки, будинки та дачі
Характеристики:
- Розміри: 120 x 70 x 70 см
- Матеріал конструкції: Алюміній
- Максимальне навантаження, кг: 30
- Вага: 6.5 кг
Комплектація:
- Стіл
- Тканинний чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 6.5 кг |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 1000 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 610 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.5 |
| Габарити упаковки | 100 х 61 х 3,5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Столи |
| Максимальне навантаження | 30 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Розміри | 120 x 70 x 70 см |
- Ціна: 6 644 ₴






