




Кемпинговый стол Tramp Roll-80 TRF-063 (N113269)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кемпинговый стол Tramp Roll-80 TRF-063
Складной стол с алюминиевой столешницей Tramp Roll-80 — небольшой кемпинговый стол, который быстро и легко раскладывается и собирается. Благодаря своему небольшому весу и габаритам в сложенном виде он не причинит неудобств при транспортировке и хранении.
Надежность, прочность и долговечность этой модели обеспечивается надежной системой фиксации конструкции в нескольких точках.
Важно ! Одна из ножек стола регулируется по высоте, что позволяет устойчиво установить стол на неровном рельефе.
Характеристики:
- Розміри: 80 х 60 х 70 см
- Габаритні розміри в складеному стані: 10х12х107 див.
- Вага столу: 4 кг.
- Максимальне навантаження: 30 кг
- Каркас: алюміній
Комплектація:
- Стіл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 1070 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 100 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4 |
| Габарити упаковки | 10х12х107 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Вид | Столи |
| Максимальне навантаження | 30 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Розміри | 80 х 60 х 70 |
- Ціна: 4 774 ₴






