-10%






Самонадувающийся туристичний килимок Tramp TRI-005 2,5 см Blue (Niz12831)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самонадувающийся туристичний килимок Tramp TRI-005 2,5 см Blue
Tramp TRI-005 — одномісний самонадувающийся килимок для сну на природі. Має чохол та стягуючі ремені. Витримує навантаження до 75 кг.
Характеристики:
- Внутрішня структура: вертикальні канали
- Клапан: пластик
- Допустиме навантаження: до 75 кг
- Матеріал: Polyester Diamond Rip Stop 68D/PVC
- Розмір: 190 х 60 х 2.5 см
- Повна вага, кг: 1.1
- Розмір в упаковці: 19 x 30 см
Комплектація:
- Сидушка
- Килимок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1100 г |
| Довжина | 190 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 2.5 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Розміри | 190 х 60 х 2.5 см |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Розміри упаковки | 19 х 30 см |
| Тип | Надувний |
- Ціна: 1 335 ₴

