-9%




Самонадувающийся туристичний килимок Tramp TRI-004 4,5 см Green (N113280)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самонадувающийся туристичний килимок Tramp TRI-004 4,5 см Green
Tramp TRI-004 — одномісний самонадувающийся килимок для сну на природі. Має чохол та стягуючі ремені. Забезпечений кнопками з обох сторін для з'єднання з іншими килимками. Витримує навантаження до 130 кг.
Характеристики:
- Внутрішня структура: вертикальні канали
- Клапан: пластик
- Допустиме навантаження: до 130 кг
- Матеріал: Polyester 75D/PVC/WR
- Розмір: 188 x 66 x 5 см
- Повна вага, кг: 2.2
- Розмір в упаковці: 18 x 66 см
Комплектація:
- Килимок
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1700 г |
| Довжина | 182 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 4.5 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 59 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Розміри | 188 х 66 х 5 см |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Розміри упаковки | 18 х 66 см |
| Тип | Надувний |
- Ціна: 1 976 ₴

