

Самонадувающийся туристичний килимок Tramp TRI-020, 5 см (N113285)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Самонадувающийся туристичний килимок Tramp TRI-020, 5 см
Ця модель — найбільш стильна і яскрава з колекції самонадувних килимків від Tramp відмінний подарунок для ваших коханих мандрівниць і туристок. Нова оригінальна забарвлення – візерунковий принт на зовнішній стороні, забезпеченою анти-ковзаючим покриттям. Внутрішня сторона килимка з посиленою тканини з водовідштовхувальним просоченням.
Ще більше комфорту — велика площа поверхні – 200 на 65 див. Призначення – відпочинок на природі, кемпінг, подорожі на автомобілі, прогулянки і нескладні нетривалі походи. Сезонність: весна, літо, осінь. Товщина килимка 5 см захистить вас від холодної землі, навіть в не повністю надутому стані. В комплекті до килимка йде міні-рем. набір у вигляді захисної самоклеющейся латки розміром 5.5 на 6 див.
Характеристики:
- Розміри: 200x65x5 см
- Матеріал: 190T поліестер з покриттям ПВХ
- Вага: 2 кг
- Розмір килима в упаковці: 65x21 см
- Клапан: пластик
- Допустиме навантаження: до 130 кг
Комплектація:
- Килимок
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2000 г |
| Довжина | 200 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Розміри | 200x65x5 см |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Тип | Надувний |
- Ціна: 2 003 ₴

