-9%




Комплект дуг для намету Tramp Bell 3 TRA-136 дюрапол 11 мм (N113402)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект дуг для намету Tramp Bell 3 TRA-136 дюрапол 11 мм
У наметах TRAMP Універсальної та Кемпінгової серії використовуються дуги Durapol. Durapol - незвичайний гібрид пластикових дуг. Це фіберглас посилений металевою сіткою.
Даний матеріал трохи дорожче фібергласа і важче алюмінію, але зате міцніше звичайного фібергласу.
Переваги багатошарового будівлі перед фібергласовим дугами:
- 1. Durapole має високу стійкість до зламу при згинанні в порівнянні з фибергласом.
- 2. Висока міцність при низьких і високих температурах на відміну від фібергласа.
- 3. Покриття відображає ультрафіолетові промені, що значно збільшує термін експлуатації.
- 4. Гладка поверхня не пошкоджує тканину.
- 5. Матеріал не накопичує статичну електрику і не притягує бруд і пил.
- Такі дуги легше утримувати в чистоті.
Характеристики:
- Матеріал: Durapol, Діаметр 11 мм
- Кількість дуг: 3
- Довжина довгої дуги: 591,5 см
- Довжина короткої дуги: 524,5 см
Комплектація:
- Комплект дуг для намету
- Дуги: 3 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектуючі для наметів | Дуги |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина довгої дуги | 591.5 см |
| Довжина короткої дуги | 524.5 см |
| Каркас | Durapol, Діаметр 11 мм |
| Комплектація | 3 шт |
| Призначення | Універсальні |
| Наявність тамбура | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Дуги |
| Форма | Двосхилий |
- Ціна: 3 105 ₴

