




Електрошашличниця на 6 шампурів Domotec BBQ MS-7782 N (N011973)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрошашличниця на 6 шампурів Domotec BBQ MS-7782
Електрошашличниця Domotec BBQ MS-7782 дозволить швидко приготувати шашлик, овочеве асорті, сосиски та багато інших смакот.
Прилад гранично простий в експлуатації та догляді. Весь зайвий жир стікає в піддон, що знімається, який потім можна вимити.
Має циліндричну форму: у верхній частині розташована жарова камера, у нижній – привід шампурів. Шість шампурів, що обертаються, з чашами для стікання жиру і захисний кожух забезпечують рівномірне обсмажування шашлику з усіх боків.
Характеристики:
- Час розігріву до робочої температури: трохи більше 5 хв;
- Час приготування шашлику: 10-15 хв (заявлено виробником);
- Потужність: 1000W;
- Частота обертання шампурів: 2 об/хв;
- Маса одночасного завантаження: не більше 1.4 кг;
- Кількість шампурів та чашок до них: 6;
- Живлення: 220-240V 50Hz;
- Матеріал: нержавіюча сталь;
- Довжина шампуру: 31.5 см;
- Вага: 2.2 кг;
- Розмір: 40 х 21 см.
Комплектація:
- Шашличниця електро.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шампурів | 6 |
| Тип | Электрошашлычница |
| Потужність | 1000 Вт |
| Тип встановлення | Настільні |
| Додаткові можливості | Індикатор нагріву |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Шампура з нержавіючої сталі, Піддон для збору жиру, Комплектація чашами для збору жиру |
| Призначення | Для дачі, Для дому, Для кафе, Для ресторану |
| Тип управління | Механічний |
| Сфера использования | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Новий, б/в | Новий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Для приготування | Шашлику |
| Покриття жарочної поверхні | Антипригарне |
| Основна комплектація | Шампура |
| Розміри робочої поверхні | 40 x 21 см |
| Варіант установки | Настільний |
- Ціна: 1 732 ₴

