-9%




Комплект дуг для намету Tramp Eagle TRA-132 дюрапол 11 мм (N113407)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект дуг для намету Tramp Eagle TRA-132 дюрапол 11 мм
У наметах TRAMP Універсальної та Кемпінгової серії використовуються дуги Durapol. Durapol - незвичайний гібрид пластикових дуг. Це фіберглас посилений металевою сіткою. Даний матеріал трохи дорожче фібергласа і важче алюмінію, але зате міцніше звичайного фібергласу.
Переваги багатошарового будівлі перед фібергласовим дугами:
- 1. Durapole має високу стійкість до зламу при згинанні в порівнянні з фибергласом.
- 2. Висока міцність при низьких і високих температурах на відміну від фібергласа.
- 3. Покриття відображає ультрафіолетові промені, що значно збільшує термін експлуатації.
- 4. Гладка поверхня не пошкоджує тканину.
- 5. Матеріал не накопичує статичну електрику і не притягує бруд і пил.
Характеристики:
- Матеріал: Durapol, Діаметр 11 мм
- Кількість дуг: 4
- Довжина довгої дуги: 722.5 см
- Довжина короткої дуги: 545.5 см
Комплектація:
- Комплект дуг 4 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектуючі для наметів | Дуги |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3 |
| Гарантія | 14 днів |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина довгої дуги | 722.5 см |
| Довжина короткої дуги | 545.5 см |
| Каркас | Durapol, Діаметр 11 мм |
| Комплектація | 4 шт |
| Призначення | Універсальні |
| Наявність тамбура | Немає |
| Тип | Дуги |
- Ціна: 3 925 ₴

