

Комплект дуг для намету Tramp Bike 2 TRA-077 алюміній (N113409)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект дуг для намету Tramp Bike 2 TRA-077 алюміній
Комплект алюмінієвих дуг для намету Tramp Bike 2 алюміній
Характеристики:
- Матеріал: ALU 7006 8,5 мм
- Кількість дуг: 2
- Довжина довгої дуги: 278 см
- Довжина короткої дуги: 188 см
Комплектація:
- Комплект дуг 2 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектуючі для наметів | Дуги |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1 |
| Гарантія | 14 днів |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина довгої дуги | 278 см |
| Довжина короткої дуги | 188 см |
| Каркас | ALU 7006 8.5 мм |
| Комплектація | 2 шт |
| Призначення | Універсальні |
| Наявність тамбура | Немає |
| Тип | Дуги |
- Ціна: 1 553 ₴

