-9%




Комплект дуг для намету Tramp Peak 2 TRA-071 алюміній (N113414)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект дуг для намету Tramp Peak 2 TRA-071 алюміній
Комплект дуг для намету Tramp Peak2 (алюміній)
Характеристики:
- Матеріал: Алюміній 7006, O 8.5 мм
- Кількість дуг: 3
- Довжина довгої дуги: 384 см
- Довжина короткої дуги: 122.5 см
Комплектація:
- Комплект дуг 3 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектуючі для наметів | Дуги |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.4 |
| Гарантія | 14 днів |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина довгої дуги | 384 см |
| Довжина короткої дуги | 122.5 см |
| Каркас | Алюміній 7006, Ø 8.5 мм |
| Комплектація | 3 шт |
| Призначення | Універсальні |
| Наявність тамбура | Немає |
| Тип | Дуги |
- Ціна: 2 350 ₴

