-10%




Комплект дуг для намету Tramp Nishe-2 TRA-090 дюрапол 8.5 мм (N113423)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект дуг для намету Tramp Nishe-2 TRA-090 дюрапол 8.5 мм
- У наметах TRAMP Універсальної та Кемпінгової серії використовуються дуги Durapol.
- Durapol - незвичайний гібрид пластикових дуг.
- Це фіберглас посилений металевою сіткою.
- Даний матеріал трохи дорожче фібергласа і важче алюмінію, але зате міцніше звичайного фібергласу.
Переваги багатошарового будівлі перед фібергласовим дугами:
- Durapole має високу стійкість до зламу при згинанні в порівнянні з фибергласом.
- Висока міцність при низьких і високих температурах на відміну від фібергласа.
- Покриття відображає ультрафіолетові промені, що значно збільшує термін експлуатації.
- Гладка поверхня не пошкоджує тканину.
- Матеріал не накопичує статичну електрику і не притягує бруд і пил.
- Такі дуги легше утримувати в чистоті.
Характеристики:
- Матеріал: Durapol, O 8.5 мм
- Довжина довгої дуги: 385.5 см
- Довжина короткої дуги: 87.5 см
- Стан: Новий
Комплектація:
- Комплект дуг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектуючі для наметів | Дуги |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.9 |
| Гарантія | 14 днів |
| Новий, б/в | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина довгої дуги | 385.5 см |
| Довжина короткої дуги | 87.5 см |
| Матеріал | Durapol, Ø 8.5 мм |
| Призначення | Універсальні |
| Наявність тамбура | Немає |
| Тип | Дуги |
- Ціна: 1 084 ₴

