


Кресло раскладное Паук R28837 55х55х95 см Blue (N011737)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кресло раскладное Паук R28837 55х55х95 см Blue
Удобное и компактное раскладное кресло Паук R28837 с подстаканником - незаменимая вещь на пикнике, рыбалке или на даче. Благодаря удобному отверстию на подлокотнике вы можете разместить в нем термос или чашку чая.
В сложенном виде походный стульчик не занимает много места.
Складной стул имеет удобные широкие подлокотники, в одном из которых имеется отверстие с сеткой для стакана, бутылки или термоса.
В комплекте с креслом есть удобный чехол для транспортировки и хранения.
Характеристики:
- Навантаження: до 150 кг
- Матеріал: Поліестер.
- Матеріали рами (з діаметром): сталь, O 16 мм.
- Вага, кг: 3,5.
- Максимальне навантаження: 80 кг
- Колір: Синій
- Розмір, см: 55 х 55 х 95 див.
Комплектація:
- Стілець
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 950 мм |
| Глибина стільця | 550 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Синій |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.5 |
| Вид | Крісла |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Матеріал | Поліестер |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Новий, б/в | Новий |
| Розміри, см | 55 х 55 х 95 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 774 ₴

