


Стол для пикника со стульями HLV Folding Table 5639 светлое дерево (N011695)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стол для пикника со стульями HLV Folding Table 5639 светлое дерево
Практичный и легкий стол для пикника HLV Folding Table 5639 будет незаменимым помощником в походах.
Стол имеет складной алюминиевый каркас, а столешница выполнена из МДФ. Моется очень легко. Нагрузка на стол не должна превышать 30 кг.
Особенностью конструкции являются телескопические ножки, которые можно зафиксировать на 3 уровнях — 55, 60 и 70 см.
В комплект входят 4 раскладных стула.
Характеристики:
- Легко собирается и раскладывается;
- Легкий;
- Колір: Світле дерево;
- Зручний для перенесення і зберігання;
- Міцний;
- Є отвір для установки парасольки (тенту).
- Розмір стільця: 410 х 290 х 340 мм;
- В складеному вигляді: 60 х 60 х 6.5 см;
- В розкладеному вигляді: 120 х 60 х 55/60/70 см;
- 3 режиму висоти: 55 см, 60 см, 70 см;
- Мінімальна висота: 55 см;
- Максимальна висота: 70 см;
- Допустиме навантаження столу: 30 кг;
- Допустиме навантаження стільчика: 100 кг;
- Вага набору: 8 кг.
Комплектація:
- Стіл;
- 4 стільця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Допустиме навантаження на стіл | 30 кг |
| Допустиме навантаження на стілець | 100 кг |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість стільців | 4 шт. |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Склад комплекту | Стіл + стільці без спинки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стільця | |
| Висота сидіння стільця | 410 мм |
| Глибина стільця | 290 мм |
| Ширина стільця | 340 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 700 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3 режиму висоти столу | 55 см, 60 см, 70 см |
| Вага (кг) | 8 |
| Вид | Комплекти |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальне навантаження | 30, 100 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Новий, б/в | Новий |
| Розмір стільця, см | 41 х 29 х 34 |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | 120 х 60 х 55/60/70 |
| Розміри столу в складеному вигляді, см | 60 х 60 х 6.5 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Світле дерево |
- Ціна: 2 029 ₴

