


Дев'ятимісний намет Tramp Brest 9 (V2) TRT-084 трикімнатний (Niz12857)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Дев'ятимісний намет Tramp Brest 9 (V2) TRT-084 трикімнатний
Трикімнатний намет Tramp Brest 9 (V2) розрахований на комфортне розміщення компанії з 9 осіб, які завдяки розміщенню в трьох окремих відсіках, вхід до яких веде із загального великого та високого тамбуру, не заважатимуть один одному. До того ж входи в окремі приміщення затягнуті протимоскітними сітками, щоб ніякі комахи не турбували ваш сон.
Самі приміщення обладнані великими вентиляційними вікнами, завдяки чому у наметі завжди буде свіже повітря. Цим цілям служить і матеріал внутрішнього намету - 100% нейлон, що дихає, покликаний захищати вас від задухи.
Для комфортного розміщення та прибирання підлога у тамбурі знімається.
Особливості:
- Двошаровий кемпінговий намет з великим тамбуром
- Три спальних відділення
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- Входи всіх спальних відділень продубльовані москітною сіткою
- Москітна сітка на вході до тамбуру
- Тент намету обладнаний спідницею
- Три великі вентиляційні вікна
- Усі шви проклеєні
- Знімна підлога з терпаулінгу в тамбурі
Характеристики:
- Місткість: 9 осіб
- Тент: 100% поліестер Dry Tech 75D /190T WR PU 5000 мм. ст.
- Внутрішній намет: 100% поліестер, що дихає
- Дно: армований терпаулінг 10000 мм в.ст.
- Каркас: Durapol 9.5/11 мм
- Стійки козирка: сталь 16 мм, 2 шт.
- Кількість входів: 1/3
- Кількість тамбурів: 1
- Вага: 17 кг
- Розмір: 585 х 440 см
- Розмір спального місця: 220 х 180 см + 210 х 180 + 220 х 180 см
- Висота: 160 см
- Розмір тамбуру: 215 х 215 см
- Висота тамбуру: 210 см
- Розмір в упаковці: 21 x 65 x 35 см
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кільця
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 3 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 9 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 3 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Тамбур, Вентиляційні вікна |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 17 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 160 см |
| Довжина | 585 см |
| Ширина | 440 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 21 см |
| Длина в упаковке | 65 см |
| Ширина в упаковке | 35 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 17 |
| Місткість | П'ять місць і більше |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 585 х 440 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Внутрішній |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% поліестер з покриттям Dry Tech |
| Новий, б/в | Новий |
| Особливості | Каркас DuraPole 9.5/11 мм + сталь 16 мм |
| Стать | Армований поліетилен |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 18 340 ₴

