

Чотиримісний намет Tramp Sphinx 4 (v2) TRT-088 (Niz12859)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чотиримісний намет Tramp Sphinx 4 (v2) TRT-088
Чотиримісна однокімнатна кемпінговий намет Tramp Sphinx (V2) з великим просторим тамбуром з високим потролком в якому, при необхідності,можна розмістити кемпінговий столик і кілька складних стільців, обладнати кухню або провести час досить великої групи людей у негоду.
Завдяки зовнішнім дуг намет зручно встановлювати під дощем — спальний відсік підвішується після установки зовнішнього тенту і залишається сухим.
Особливості:
- Двухслойная кемпинговая палатка с двумя входами, большим тамбуром
- Внешний тент палатки устойчив к ультрафиолетовому излучению
- Внешний тент имеет пропитку, задерживающую распространение огня
- Входы всех спальных отделений продублированы москитной сеткой
- Москитная сетка на входе в тамбур
- Тент палатки оборудован юбкой
- Большое спальное отделение
- Два больших вентиляционных окна
- Все швы проклеены
- Съемный пол из терпаулинга в тамбуре
Характеристики:
- Тент: 100% полиэстер Dry Tech 75D /190T WR PU 5000 мм в ст
- Внутренняя палатка: 100% дышащий полиэстер
- Дно: армированный терпаулинг 10000 мм в.ст.
- Каркас: Durapol 11 мм
- Стійки козирка: сталь 16 мм, 2 шт
- Кількість входів: 2
- Кількість тамбурів: 1
- Вага: 12.3 кг
- Розмір: 455 х 255 см
- Розмір спального місця: 240 х 240 см
- Розмір тамбура: 200 х 225 см
- Висота: 160 см
- Висота тамбура: 190 см
- Розмір в упаковці: 17x73x34 см
Комплектація:
- Чотиримісний намет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Блакитний |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 190 см |
| Довжина | 455 см |
| Ширина | 255 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 12.3 |
| Місткість | Чотиримісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 255 x 455 x 190 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Внутрішній |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% поліестер з покриттям Dry Tech |
| Новий, б/в | Новий |
| Особливості | Каркас: ламінований фіберглас 11 мм + сталь 16 мм |
| Стать | Армований поліетилен |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 13 547 ₴

