




Двомісний намет Tramp Cloud 2 Si TRT-092 Grey (N008939)
Двомісний намет Tramp Cloud 2 Si TRT-092 Grey
Ультралегкий двомісний туристичний намет хабовой конструкції Tramp Cloud 2 Si з силиконизировануого Rip-Stop нейлону вагою всього 1700 гр. Свободностоящая хабовая конструкція каркасу забезпечує дуже швидку, просту, інтуїтивно зрозумілу установку, більший порівняно з наметами інших конструкцій житловий обсяг спального відсіку і підвищену вітростійкість.
Хабовая конструкція каркаса намету ( HUB) – це коли всі дуги з'єднані одним коннектором (хабом), який об'єднує весь каркас намету в одне ціле. Дуги не зміщуються одна відносно іншої та намет добре тримає форму, її практично неможливо встановити криво або з перекосом. Додаткова консольна коротка тамбурних дуга збільшує об'єм і висоту тамбурів і надає наметі більш вітро обтічну форму.
Внутренняя палатка практически полностью выполнена из сетки благодаря чему палатка прекрасно вентилируется, в ней практически не скапливается конденсат, и в ней вам будет комфортно даже жаркой летней ночью. Палатка пошита из прочного, усиленного Rip-Stop плетением и пропитанного силиконом нейлона с высокой водонепроницаемостью. Благодаря светло серому цвету тент будет значительно меньше выгорать на солнце, и дольше прослужит если вы в основном путешествуете летом и в жарких странах
Особенности:
- Ультралегкая
- Силиконизированная ткань нейлон Rip-Stop
- Конструкция HUB с консолью
- Двошарова з 2 входами і 2 тамбурами для комфортного спільного використання
- Всі шви проклеєні
- Два вентиляційних клапана
- Зовнішній тент має просочення затримує поширення вогню
- Світловідбиваючі відтяжки та елементи вентиляції
- Укомплектована 3-х гранними кілочками яскравого кольору
- В комплекті знімна поличка
- При необхідності до намету можна докупити додатковий підлога (Footprint) для більшого захисту дна намету
Характеристики:
- Призначення: піші та гірські походи, туризм, вело походи і мото-поїздки, подорожі автостопом або low cost перельотами, риболовля, полювання, відпочинок біля моря
- Час використання: весна – літо – осінь
- Місткість: 2 людини
- Вага: 2,1 кг
- Конструкція : HUB з консоллю
- Входи і тамбура : 2 входи і 2 тамбура
- Каркас: авіаційний алюміній 7071 8,5 мм
- Тент : 4000 мм. в. ст. 100% нейлон 15D nylone coated silicone
- Дно: 4000 мм. в. ст. 100% нейлон 15D nylone coated silicone
- Колір: світло - сірий
- Внутрішня намет: дихаючий поліестер
- Розмір: 130х210х100 см
- Розміри в упаковці: 42х17х15 см
Комплектація:
- Намет
- Каркас
- Кілочки
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 2 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 103 см |
| Довжина | 204 см |
| Ширина | 130 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 15 см |
| Длина в упаковке | 42 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Нейлон |
| Матеріал тенту | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.1 |
| Місткість | Двомісні |
| Внутрішній намет | Дихаючий поліестер |
| Габарити | 130 х 210 х 100 см |
| Габарити упаковки | 42 х 17 х 15 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Авіаційний алюміній 7071, Ø - 8.5 мм |
| Комплектація | Намет, Каркас, Кілочки, Відтяжки, Чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 4000 мм. в. ст. 100% нейлон 15D nylone coated silicone |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | 4000 мм. в. ст. 100% нейлон 15D nylone coated silicone |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка |
- Ціна: 9 734 ₴






