



Двомісний намет Tramp Colibri 2 TRT-034 Green (Niz12759)
Двомісний намет Tramp Colibri 2 TRT-034 Green
Намет Tramp Colibri є одним з найлегших і компактних трекінгових наметів для подорожей удвох або поодинці.
Оригінальна конструкція, що дозволяє покращити вітростійкість намету, не збільшуючи її вагу, що дуже важливо у тривалих походах. Має два входи із оптимальними за розміром тамбурами. Для посиленої подачі повітря, у жаркий час, є два входи з антимоскітними сітками, які добре пропускають свіже повітря, захищаючи вас від комах.
Призначення:
Намети серії Colibri розроблені для любителів піших походів або велосипедних подорожей у літній, весняний та осінній час. Стануть в нагоді вони також мотоциклістам, і мисливцям. Невелика вага, сучасні матеріали, міцність та вражаюча зручність конструкцій – все це чудово підійде для кожного шукача пригод!
Особливості:
- Висока вітростійкість
- Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
- Розмір тамбуру: 70+70 см
- Легкий двошаровий намет із двома входами
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- Два вентиляційні клапани
- Усі шви проклеєні
Характеристики:
- Каркас: Внутрішній
- Зовнішній тент: 100% поліестер 75D190T RipStop
- Внутрішній намет: 100% поліестер, що дихає
- Стать: Армований поліетилен
- Габарити: 222 x 260 x 102 см
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кільця
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 3.2 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 102 см |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 222 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.2 |
| Місткість | Двомісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 222 x 260 x 102 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Внутрішній |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D190T RipStop |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | Армований поліетилен |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 5 295 ₴

