


Двомісний намет Tramp Stalker 2 (v2) TRT-075 (Niz12883)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двомісний намет Tramp Stalker 2 (v2) TRT-075
Універсальний намет Tramp Stalker 2 V2. Трехдуговая модель конструкції "півсфера" з просторим тамбуром, двома входами і сніжної спідницею по периметру зовнішнього тенту. Дуги з алюмінію. Час використання: весна, літо, осінь і рання зима. Призначення: піший та гірський туризм.
Властивості:
- Алюмінієвий каркас
- Снігова спідниця
- Двошаровий намет з двома входами
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- Большой вместительный тамбур
- Два вентиляционных клапана
- Светоотражающие оттяжки и элементы на вентиляции
- Все швы проклеены
- Идеальна для туристических походов в весеннее, летнее и осеннее время
- Входы внутренней палатки продублированы москитной сеткой
Характеристики:
- Тип: Универсальная палатка
- Количество мест: 2+
- Вес палатки: 3.9 кг
- Размеры: 210 х 300 х 120 см
- Количество входов: 2
- Тент: 100% Полиэстер 75D/190T RipStop 6000 мм в. ст.
- Внутренняя палатка: 100% дышащий полиэстер
- Дно: 100% Полиэстер 75D/190T 8000 мм в. ст.
- Каркас: сплав ALU 7006 8.5 мм
- Размер в упаковке: 21x48x20 см
Комплектация:
- Палатка
- Комплект стоек
- Кілочки
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Тамбур |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 3.9 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 210 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 20 см |
| Длина в упаковке | 48 см |
| Ширина в упаковке | 21 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.9 |
| Місткість | Двомісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 210 х 300 х 120 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | ALU 7006 8.5 мм |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D190T RipStop, PU 6000 мм в ст |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | 100% поліестер 75D190T 8000 мм в ст |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 8 810 ₴

