

Тримісний намет Tramp Stalker 3 (v2) TRT-076 (Niz12885)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримісний намет Tramp Stalker 3 (v2) TRT-076
Тридугова модель конструкції "напівсфера" з просторим тамбуром, двома входами та сніговою спідницею по периметру зовнішнього тенту. Дуги з алюмінію. Час використання: весна, літо, осінь та рання зима. Призначення: піший та гірський туризм.
Особливості:
- Алюмінієвий каркас
- Снігова спідниця
- Двошаровий намет з двома входами
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- Великий місткий тамбур
- Два вентиляційні клапани
- Усі шви проклеєні
- Ідеальна для туристичних походів у весняний, літній та осінній час.
- Входи внутрішнього намету продубльовані москітною сіткою
Характеристики:
- Тип: Універсальний намет
- Кількість місць: 3
- Вага намету: 4.6 кг
- Розміри: 220 х 370 х 130 см
- Зовнішній тент: 100% поліестер 75D190T RipStop, PU 5000 мм у ст.
- Внутрішній намет: 100% поліестер, що дихає
- Дно: 100% поліестер 75D190T 7000 мм у ст.
- Каркас: Alu 7006 8.5 мм
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кільця
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.6 |
| Місткість | Тримісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 220 х 370 х 130 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | ALU 7006 8.5 мм |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D190T RipStop, PU 5000 мм в ст |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | 100% поліестер 75D190T 7000 мм в ст |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 10 069 ₴

