
Чотиримісний намет Tramp Stalker 4 (v2) TRT-077 (Niz12887)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чотиримісний намет Tramp Stalker 4 (v2) TRT-077
Намет Stalker 4 від Tramp ідеальна для туристичних походів у весняний, літній і осінній час.
Властивості:
- Алюмінієвий каркас
- Снігова спідниця
- Двошаровий намет з двома входами
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- Великий місткий тамбур
- Два вентиляційних клапана
- Всі шви проклеєні
- Ідеальна для туристичних походів у весняний, літній і осінній час
- Входи внутрішнього намету продубльовані москітною сіткою
Характеристики:
- Тип: Універсальна намет
- Кількість місць: 4
- Вага намету: 5 кг
- Розміри: 220 х 410 х 140 см
- Зовнішній тент: 100% поліестер 75D190T RipStop, PU 5000 мм в ст
- Внутрішня намет: 100% дихаючий поліестер
- Дно: 100% поліестер 75D190T 7000 мм в ст
- Каркас: Alu 7006 8.5 мм
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кілочки
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 5 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 140 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 410 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5 |
| Місткість | Чотиримісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 220 х 410 х 140 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | ALU 7006 8.5 мм |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D190T RipStop, PU 5000 мм в ст |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | 100% поліестер 75D190T 7000 мм в ст |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 11 076 ₴

