-5%




Двомісний намет Tramp Bike 2 (V2) TRT-020 Grey (Niz12892)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двомісний намет Tramp Bike 2 (V2) TRT-020 Grey
Двошаровий, двомісний намет Tramp Bike 2 (v2) з одним входом. Біля намету невеликий тамбур. Намет має 2 вентиляційні клапани з стійкою, що регулюється по висоті.
Усі шви намету проклеєні. Усі входи в спальне відділення продубльовані москітними сітками.
Намет призначений для серйозних туристичних походів у будь-яку пору року та будь-яких погодних умов.
Характеристики:
- Тент: 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop, 8000 мм у ст.
- всередину. намет: 100% дихаючий поліестер
- Дно: 100% поліестер 75D/190T, 10000 мм у ст.
- Каркас: дюралюмінієвий сплав 7001-Т6
- Вага 2.4 кг
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кільця
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 2.4 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 350 см |
| Ширина | 120 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.4 |
| Місткість | Двомісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 350 х 120 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Дюралюмінієвий сплав 7001-Т6 |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop, 8000 мм у ст. |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | 100%поліестер 75D/190T, 10000 мм в ст |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 6 416 ₴

