




Тримісний намет Tramp Grot v2 TRT-036 (Niz00052)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Тримісний намет Tramp Grot v2 TRT-036
Універсальний намет Tramp Grot. Універсальна туристична палатка з 3 входами (2 через тамбур - бічній і торцевій, і один з тильного боку) і великим вантажним переднім тамбуром.
Всі входи в спальне відділення продубльовані москітними сітками. Місткість намети 3 + 1 людини. Площа тамбура дозволяє зручно розмістити рюкзаки, готувати їжу на пальниках в негоду і навіть, при необхідності прийняти, кількох гостей.
Намет має 2 вентиляційних клапана у верхній частині купола зовнішнього тенту , з регульованою по висоті стійкою. Всі шви намету проклеєні. Призначення: туризм , риболовля, полювання , кемпінг. Час використання : весна-літо-осінь
Характеристики:
- Тент: 100% поліестер 75D190T RipStop, PU 5000 мм в ст
- Внутр. намет: 100% дихаючий поліестер
- Дно: 100% поліестер 75D190T 7000 мм в ст
- Каркас: ламінований фіберглас, 8.5 мм
- Вага 5.3 кг
- Розмір: 220 x 490 x 130 см
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кілочки
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 3 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 5.6 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 490 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.3 |
| Місткість | Тримісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 220 x 490 x 130 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Внутрішній |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D190T RipStop |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | 100% поліестер |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 7 623 ₴






