




Двомісний намет Tramp Bike 2 (V2) TRT-020 Green (Niz12894)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двомісний намет Tramp Bike 2 (V2) TRT-020 Green
Двошаровий намет з одним входом Tramp Bike 2 (v2) Green (TRT-020-green) - вибір багатьох професійних туристів та мандрівників. Експедиційна модель конструкції тунельного типу орієнтована на складні тривалі походи експедиції, у тому числі в складних погодних умовах. Поєднує в собі продуману функціональність (збільшений тамбур, снігова спідниця) та невелика вага.
Намет призначений для серйозних туристичних походів у будь-яку пору року та будь-яких погодних умов.
Особливості:
- Конструкція "напівбочка"
- Збільшений тамбур
- Снігова спідниця
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- Два вентиляційні клапани
- Усі шви проклеєні
- Світловідбивні відтяжки та елементи на вентиляції
- Комплектується 3-гранними кілочками яскравого кольору.
- Ідеальна для серйозних туристичних походів у будь-яку пору року та за будь-яких погодних умов.
Характеристики:
- Колір зелений
- Призначення: піший, гірський та вело туризм, альпінізм та зимові походи
- Час використання: 4 сезони
- Тип: експедиційний намет
- Кількість місць: 2
- Вага намету: 2,4 кг
- Розміри: 350 х 120 см
- Кількість входів: 1
- Матеріал каркасу: ALU 7006 8,5 мм
- Матеріал дна: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм у ст.
- Матеріал тенту: 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм у ст.
- Матеріал внутрішнього намету: 100% поліестер, що дихає RipStop
- Кільця: алюмінієві
- Розмір в упаковці: 18 х 47 х 16 см.
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кільця
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Експедиційні |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2.4 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 350 см |
| Ширина | 120 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 16 см |
| Длина в упаковке | 47 см |
| Ширина в упаковке | 18 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.4 |
| Місткість | Двомісні |
| Внутрішній намет | Якісна дрібна сітка |
| Габарити | 350 х 120 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Алюміній 7006 8,5 мм |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | Polyester 75D/190T Diamond RipStop PU 8000 мм |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | Polyester 75D/190T 10000 мм. |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 6 779 ₴





