-5%


Намет 3 місний Tramp Cave 3 (V2) експедиційний (Niz12897)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Експедиційний намет Tramp Cave 3 (V2) тримісний
TRAMP CAVE 3 (V2) - тримісний намет експедиційного класу з 3 входами – 2 з тамбура, один з тильного боку, з великим тамбуром для складування спорядження або організації кухні.
Каркас – алюмінієвий, розташування каркаса - внутрішнє.
Намет по всьому периметру обшита сніжною спідницею, яка захищає від снігу, дощу і сильного вітру.
Вентиляційна система складається з 3 вікон - 2 в куполі спального відсіку і одне додаткове в тамбурі.
Призначення: піший і гірський туризм, альпінізм, тривалі треккінги або експедиції в райони зі складними погодними умовами.
Час використання: зима, весна, літо, осінь.
Особливості:
- Двошаровий намет з трьома входами
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- Величезний тамбур з двома входами
- Два вентиляційних клапани з можливістю відкриття зсередини намети
- Все шви проклеєні
- Світловідбиваючі відтягнення і елементи на вентиляції
- Снігова спідниця
- Комплектується 3-хграннимі кілочками яскравого кольору.
Характеристики тримісного намету Tramp Cave 3 (V2) експедиційної:
- Вага: 5,3 кг
- Тент: 100% поліестер 75D / 190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в ст
- Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер RipStop
- Дно: 100% поліестер 75D / 190T 10000 мм в ст
- Каркас: Cплав ALU 7006 8,5 мм
- Розмір: 490 х 220 х 130 см.
- Розмір в упаковці: 26 x 50 x 23 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 3 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Антимоскітна сітка, Тамбур |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 5.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 490 см |
| Ширина | 220 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.3 |
| Місткість | Тримісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 490 х 220 х 130 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Алюміній 7006 8,5 мм |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop, 8000 мм у ст. |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | 100%поліестер 75D/190T, 10000 мм в ст |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 11 914 ₴

