-5%










Тримісний намет Tramp Cave 3 (V2) TRT-021 Green (Niz12898)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримісний намет Tramp Cave 3 (V2) TRT-021 Green
Намет Tramp Cave (v2) Green (TRT-021-green) - тримісний намет експедиційного класу з 3 входами - 2 з тамбуру, один з тильного боку, з великим тамбуром для складування спорядження або організації кухні. Каркас – алюмінієвий, розташування каркасу – внутрішнє. Намет по всьому периметру обшита сніговою спідницею, яка захищає від снігу, дощу та сильного вітру. Вентиляційна система складається з 3 вікон - 2 у куполі спального відсіку та одне додаткове у тамбурі.
Особливості:
- Двошаровий намет з трьома входами
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- Величезний тамбур із двома входами
- Два вентиляційні клапани з можливістю відкриття зсередини намету
- Усі шви проклеєні
- Світловідбивні відтяжки та елементи на вентиляції
- Снігова спідниця
- Комплектується 3-гранними кілочками яскравого кольору.
Характеристики:
- Призначення: піший та гірський туризм, альпінізм, тривалі трекінги чи експедиції до районів зі складними погодними умовами
- Час використання: зима, весна, літо, осінь
- Вага: 5,3 кг
- Тент: 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм у ст.
- Внутрішній намет: 100% поліестер, що дихає RipStop
- Дно: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм у ст.
- Каркас: сплав ALU 7006 8,5 мм
- Розмір: 490 х 220 х 130 см
- Розмір в упаковці: 26 x 50 x 23 см
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кільця
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 3 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 3 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Оливковий |
| Вага | |
| Вага | 5.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 490 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 50 см |
| Длина в упаковке | 26 см |
| Ширина в упаковке | 23 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.3 |
| Місткість | Тримісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер RipStop |
| Габарити | 490 х 220 х 130 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | сплав ALU 7006 8,5 мм |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% полиэстер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в ст |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | 100% поліестер 75D/190T 10000 мм в ст |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 12 015 ₴






