-5%










Двомісний намет Tramp Mountain 2 (V2) TRT-022 Green (Niz12903)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двомісний намет Tramp Mountain 2 (V2) TRT-022 Green
Трехдуговая модель конструкції "півсфера" з просторим тамбуром, двома входами і сніжної спідницею по периметру зовнішнього тенту. Чудові характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різноманітних умовах, міцні алюмінієві дуги — ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Призначення: піший та гірський туризм, альпінізм і зимові походи
Час використання: весна-літо-осінь-зима
Особливості:
- Алюмінієвий каркас
- Снігова спідниця для захисту від снігу, дощу і вітру
- 2 входа и 2 тамбура
- Большой основной вместительный тамбур
- Входы внутренней палатки продублированы москитной сеткой
- Двухслойная конструкция
- Внешний тент палатки устойчив к ультрафиолетовому излучению
- Внешний тент имеет пропитку задерживающую распространение огня
- Светоотражающие оттяжки и элементы на вентиляции
- Два вентиляционных окна
- Все швы проклеены
- Комплектуется 3-хгранными колышками яркого цвета
- Идеальна для серьезных туристических походов в любое время года и любых погодных условиях
Характеристики:
- Тент: 100% полиэстер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм
- Внутр. палатка: 100% полиэстер RipStop
- Дно: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм
- Каркас: ALU 7006 8,5 мм
- Вага 4.1 кг
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кілочки
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 4.1 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 20 см |
| Длина в упаковке | 44 см |
| Ширина в упаковке | 22 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.1 |
| Місткість | Двомісні |
| Внутрішній намет | 100% поліестер RipStop |
| Габарити | 300 х 220 х 120 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | ALU 7006 8,5 мм |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% полиэстер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в ст |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | 100% поліестер 75D/190T 10000 мм в ст |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 9 692 ₴



