-9%






Одномісний намет Tramp Lightbicycle (v2) TRT-033 (Niz12874)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одномісний намет Tramp Lightbicycle (v2) TRT-033
Двошаровий, одномісний намет Tramp Bicycle Light 1 (v2) з внутрішнім тентом із сітки та одним входом.
Всі шви намету проклеєні Вхід у спальне відділення продубльований москітною сіткою.
Намет призначений для легких туристичних та велосипедних походів у літній час.
Характеристики:
- Тент: 100% поліестер 75D190T RipStop, PU 5000 мм
- внутр. намет: 100% поліестер, що дихає
- Дно: 100% поліестер 75D190T 7000 мм у ст.
- Каркас: ламінований фіберглас, 8.5 мм
- Вага: 2.25 кг
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кільця
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Двосхилий |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2.25 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 100 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.25 |
| Місткість | Одномісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 100 х 240 х 100 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Внутрішній |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D190T RipStop |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | 100% поліестер |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 3 650 ₴

