-7%










Двомісний намет Tramp Nishe 2 (v2) TRT-053 (Niz12881)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двомісний намет Tramp Nishe 2 (v2) TRT-053
Двошаровий, двомісний намет Tramp Nishe 2 з двома входами. Верхня консоль дозволяє збільшити об'єм тамбуру, 2 вентиляційні клапани з стійкою, що регулюється по висоті, шви намету проклеєні, входи в спальне відділення продубльовані москітними сітками.
Намет призначений для туристичних походів у весняний, літній та осінній час.
Характеристики:
- Тент: 100% поліестер 75D190T RipStop, PU 5000 мм
- всередину. намет: 100% дихаючий поліестер
- Дно: 100% поліестер 75D190T 7000 мм
- Каркас: ламінований фіберглас, 8.5 мм
- Вага 4 кг
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кільця
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Антимоскітна сітка, Тамбур, Вентиляційні вікна |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 4 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 290 см |
| Ширина | 220 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4 |
| Місткість | Двомісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 290 х 220 х 120 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Внутрішній |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D190T RipStop |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | 100% поліестер |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 5 527 ₴




