-5%










Намет тримісний двошаровий Tramp Mountain 3 V2 TRT-023 (Niz00057)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет тримісний двошаровий Tramp Mountain 3 V2 TRT-023
Тримісний експедиційний намет Tramp Mountain 3. Тридугова модель конструкції "півсфера" з просторим тамбуром, двома входами і сніжною спідницею по периметру зовнішнього тенту. Чудові характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різноманітних умовах, міцні алюмінієві дуги — ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Призначення: піший та гірський туризм, альпінізм і зимові походи.
Час використання: весна-літо-осінь-зима.
Особливості :
- алюмінієвий каркас
- снігова спідниця для захисту від снігу, дощу і вітру
- 2 входи і 2 тамбура
- великий основний місткий тамбур
- входи внутрішнього намету продубльовані москітною сіткою
- двошарова конструкція
- зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- світловідбиваючі відтяжки та елементи вентиляції
- два вентиляційних вікна
- всі шви проклеєні
- комплектується 3-гранними кілочками яскравого кольору
- ідеальна для серйозних туристичних походів у будь-який час року і будь-яких погодних умовах
Характеристики:
- Тип: Експедиційний намет
- Кількість місць: 3
- Вага намету: 4.7 кг
- Розміри: 380 х 220*130 см
- Кількість входів: 2
- Матеріал каркаса: ALU 7006 8,5 мм
- Матеріал дна: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм в ст
- Матеріал тенту: 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в ст
- Матеріал внутрішнього намету: 100% дихаючий поліестер RipStop
- Кілочки: Алюмінієві
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.7 |
| Місткість | Тримісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 380 х 220 x 130 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Дюралюмінієвий сплав 7001-Т6 |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop, 8000 мм у ст. |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | 100%поліестер 75D/190T, 10000 мм в ст |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 11 185 ₴



