

Двухместная палатка Tramp Octave 2 TRT-011.04 (N008949)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двухместная палатка Tramp Octave 2 TRT-011.04
Двухместная палатка тоннельного типа с тремя входами и большим тамбуром.
Особенности:
- Благодаря конструкции "полубочка" эта модель имеет большое жилое пространство при среднем весе.
- Внешнее расположение дуг обеспечивает быструю и простую установку, даже под дождем.
- В жилом помещении оба входа снабжены москитными сетками.
- Все швы палатки проклеены.
- Палатка предназначена для туристических походов и кемпингового отдыха в весеннее, летнее и осеннее время.
Характеристики:
- Тент: 100% поліестер 75D190T RipStop, PU 4000 мм ст. ст.
- Внутр. намет: 100% дихаючий поліестер
- Дно: 100% поліестер 75D190T 7000 мм ст. ст.
- Каркас: ламінований фіберглас, 8.5 мм
- Вага 5.4 кг
- Розміри: 340 х 160 х 120 див.
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кілочки
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 3 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Експедиційні |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Тамбур |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 5.4 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 340 см |
| Ширина | 160 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.4 |
| Місткість | Двомісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 340 х 160 х 120 см. |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Ламінований фіберглас, 8,5 мм |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D190T RipStop, PU 4000 мм ст. ст. |
| Новий, б/в | Новий |
| Особливості | У житловому приміщенні обидва входи обладнані москітними сітками. Всі шви намету проклеєні |
| Стать | 100% поліестер 75D190T 7000 мм ст. ст. |
| Сезон | Весна/Літо/Осінь |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 9 673 ₴

