


Двомісний намет Tramp Scout 2 (v2) TRT-055 (N008928)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Двомісний намет Tramp Scout 2 (v2) TRT-055
Вирушаючи в багатоденний похід або просто з ночівлею на природу, необхідно захопити намет. Туристичний намет - одне з основних пристосувань для кемпінгу. Вона повинна бути надійною та міцною, щоб захистити від вітру та дощу у разі поганої погоди.
Намет двомісний Tramp Scout 2 v2 TRT-055 - це комфортне і надійне укриття в подорожах і походах. Ця модель є оптимальним рішенням на природі, коли необхідно розміститися на свіжому повітрі. Біля намету всі шви ретельно проклеєні.
Двошаровий намет з двома входами та збільшеним тамбуром призначений для використання навесні, влітку та восени. У намету два вентиляційні клапани та світловідбивні відтяжки та елементи на вентиляції. Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання, він також має просочення, що затримує поширення вогню.
Намет двомісний Tramp Scout 2 v2 TRT-055 - це ваш правильно зроблений вибір намету, який забезпечить хорошу якість вашого відпочинку і збереження речей.
Характеристики:
- Тент: 100% поліестер 75D190T RipStop, PU 4000 мм ст. ст.
- всередину. намет: 100% дихаючий поліестер
- Дно: 100% поліестер 75D190T 7000 мм ст. ст.
- Каркас: ламінований фіберглас, 8.5 мм
- Вага 3.7 кг
- Розміри: 340 х 160 х 120 см.
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кільця
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Тамбур |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 3.7 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 250 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 15 см |
| Длина в упаковке | 62 см |
| Ширина в упаковке | 16 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.7 |
| Місткість | Двомісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 250 х 220 х 120 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Внутрішній |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D190T RipStop |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | 100% поліестер |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 5 126 ₴

