-5%










Експедиційний намет чотиримісний Tramp Mountain 4 (V2) (Niz12907)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Палатка 4-місна Tramp Mountain 4 (V2) експедиційна
Тридугова модель конструкції" півсфера" з просторим тамбуром, двома входами і сніжною спідницею по периметру зовнішнього тенту.
Чудові характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різних умовах, міцні алюмінієві дуги - ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Призначення: піший і гірський туризм, альпінізм і зимові походи.
Час використання: весна-літо-осінь-зима.
Особливості:
- - алюмінієвий каркас
- - снігова спідниця для захисту від снігу дощу і вітру
- - 2 входи та 2 тамбури
- - великий основний місткий тамбур
- - входи внутрішнього намету продубльовані москітною сіткою
- - двошарова конструкція
- - зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- - зовнішній тент має просочення затримує поширення вогню
- - світловідбиваючі відтяжки і елементи на вентиляції
- - два вентиляційних вікна
- - всі шви проклеєні
- - комплектується 3-хграннимі кілочками яскравого кольору
- - ідеальна для серйозних туристичних походів у будь-який час року і будь-яких погодних умовах.
Характеристики чотиримісного намету Tramp Mountain 4 (V2) експедиційного:
- Тип: Експедиційний намет
- Кількість місць: 4
- Вага намету: 5.2 кг
- Розміри: 410х220х130 см
- Кількість входів: 2
- Матеріал каркаса: ALU 7006 8,5 мм
- Матеріал дна: 100% поліестер 75D / 190T 10000 мм в ст
- Матеріал тенту: 100% поліестер 75D / 190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в ст
- Матеріал внутрішнього намету: 100% дихаючий поліестер RipStop
- Кілочки: алюмінієві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.2 |
| Місткість | Чотиримісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 410 х 220 х 130 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Внутрішній |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop, 8000 мм у ст. |
| Новий, б/в | Новий |
| Особливості | Колір: Сірий, Каркас: дюралюмінієвий сплав 7001-Т6 |
| Стать | 100%поліестер 75D/190T, 10000 мм в ст |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 11 914 ₴




