-5%










Чотиримісний намет Tramp Mountain 4 (V2) TRT-024 Green (Niz12909)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чотиримісний намет Tramp Mountain 4 (V2) TRT-024 Green
Експедиційний чотиримісний намет Tramp Mountain 4 (v2) Green (TRT-024-green). Тридугова модель конструкції "напівсфера" з просторим тамбуром, двома входами та сніговою спідницею по периметру зовнішнього тенту.
Чудові характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різних умовах, міцні алюмінієві дуги – ось те, що потрібно справжньому мандрівнику.
Особливості
- Алюмінієвий каркас
- Снігова спідниця для захисту від снігу дощу та вітру
- 2 входи та 2 тамбури
- Великий основний місткий тамбур
- Входи внутрішнього намету продубльовані москітною сіткою
- Двошарова конструкція
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню.
- Світловідбивні відтяжки та елементи на вентиляції
- Два вентиляційні вікна
- Усі шви проклеєні
- Комплектується 3-гранними кілочками яскравого кольору.
- Ідеальна для серйозних туристичних походів у будь-яку пору року та будь-яких погодних умов.
Характеристики:
- Колір зелений
- Призначення: піший та гірський туризм, альпінізм та зимові походи
- Час використання: весна-літо-осінь-зима
- Тип: експедиційний намет
- Кількість місць: 4
- Вага намету: 4.6 кг
- Розміри: 410 х 220 х 130 см
- Кількість входів: 2
- Матеріал каркасу: алюміній 7006 8.5 мм
- Матеріал дна: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм у ст.
- Матеріал тенту: 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм у ст.
- Матеріал внутрішнього намету: 100% поліестер, що дихає RipStop
- Кільця: алюмінієві
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кільця
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 410 см |
| Ширина | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.6 |
| Місткість | Чотиримісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер |
| Габарити | 410 х 220 х 130 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Алюміній 7006 8,5 мм |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop, 8000 мм у ст. |
| Новий, б/в | Новий |
| Особливості | Регулювання вентиляції з намету |
| Стать | 100%поліестер 75D/190T, 10000 мм в ст |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 11 914 ₴






