-5%










Двомісний намет Tramp Peak 2 (V2) TRT-025 Green (Niz12911)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двомісний намет Tramp Peak 2 (V2) TRT-025 Green
Двомісна експедиційний намет Tramp Peak 2 (V2) з двома входами , двома тамбурами збільшеного об'єму і площі. Додаткова консольна дуга збільшує площу і внутрішній об'єм тамбура, підвищує вітростійкість і вітрова обтічність намети, забезпечена снігової захисної спідницею.
Чудові характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різноманітних умовах, міцні алюмінієві дуги — ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Особливості:
- конструкція: двошарова "півсфера"
- міцний і легкий дюралюмінієва каркас 7006 - 8,5 мм
- захисна снігова спідниця
- розташування дуг: внутрішнє, під тентом
- зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання і має водостійкість 8000 мм
- зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню і має водостійкість 10000 мм
- додаткова консольна дуга збільшує площу і внутрішній об'єм тамбура, підвищує вітростійкість і вітрова обтічність намети.
- збільшений тамбур
- світловідбиваючі відтяжки та елементи вентиляції
- два вентиляційних вікна
- всі шви проклеєні
- комплектується тригранними кілочками яскравого кольору
- ідеальна для серйозних туристичних походів і тривалих експедицій в будь-який час року і при будь-яких погодних умовах
Характеристики:
- Тент: 75D/190T Polyester RipStop, UV FP 8000 мм H2O шви проклеєні
- Внутр. намет: 190T Polyester 'дихаючий'
- Дно: 75D/190T Polyester, PU 10000 мм H2O
- Каркас: Дюралюміній 7006 - 8,5 мм
- Вага 3.7 кг
Комплектація:
- Намет
- Комплект стійок
- Кілочки
- Відтяжки
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Тамбур |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 3.7 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 290 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 17 см |
| Длина в упаковке | 45 см |
| Ширина в упаковке | 22 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.7 |
| Місткість | Двомісні |
| Внутрішній намет | 190T Polyester 'дихаючий |
| Габарити | 17 х 22 х 45 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | Дюралюміній 7006 - 8,5 мм |
| Комплектація | Намет, комплект стійок, кілочки, відтяжки, чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 75D/190T Polyester RipStop, UV FP 8000 мм H2O шви проклеєні |
| Новий, б/в | Новий |
| Стать | 75D/190T Polyester, PU 10000 мм H2O |
| Сезон | Весна/Літо/Осінь |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 8 202 ₴






